Studie a články o Coriolus versicolor

Coriolus HPV Study April 2008

Clinical Results in Use of Coriolus versicolor as
Immunonutrition in HPV Patients with Cervical Lesions (LSIL)

Stage (I,II,III) ER/PR Negative Breast Cancer + Clinical Time line

Early Phase II RCT of Trametes (Coriolus) versicolor (1500 mg TID PO)
In women with stage (I/II/III) ER/PR negative breast cancer

Cancer prevention with supplementation of diets with botanicals

This work was conducted with a mushroom (Coriolus versicolor) which is in the market for human and animal use. Mushroom polysaccharides, particularly ß-glucans, have antitumour and immunomodulating properties.

Chronic Fatigue Immune Dysfunction Syndrome

by Dr. Jean Monro, Breakspear Hospital, Hempel Hemstead


 Zdravě aktivní houbová výživaPřirozené zdraví je o zdravotní péči, která respektuje dědictví naší evoluce. Spočívá v přístupu, který je v souladu s přírodou, nikoliv proti ní. ANH podporuje a ochraňuje přirozené zdraví, povzbuzuje k osobní zodpovědnosti a svobodné volbě v oblasti zdravotní péče. S hodnotami ANH se PRAGON aktivně ztotožňuje, čímž se zapojuje do mezinárodní kampaně o zachování individuálního práva na zajišťování zdraví přirozenými přírodními metodami.ANH Associate Member Innovators Club


Mohlo by Vás zajímat:

Houby jako lék

Obsahem této knihy je shrnutí hlavních poznatků o lěčivých houbách, které získali autoři na základě studia literatury, informací z přednášek na posledních mezinárodních konferencí, návštěv některých čínských pracovišť zaměřených na pěstování hub a též vlastních zkušeností z lékařské praxe.